Katarzyna Pluta

adwokat

Prowadzę Kancelarię Adwokacką w centrum Warszawy. Od wielu lat zajmuje się sprawami rozwodowymi oraz innymi sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Udzielam porad prawnych, przygotowuję pisma oraz reprezentuję w Sądzie...
[Więcej >>>]

Małgorzata Woźniak

adwokat

Prowadzę Kancelarię Adwokacką w Centrum Warszawy. Odkąd pamiętam, bliskie mi były sprawy z zakresu prawa rodzinnego – sprawy rozwodowe, alimentacyjne itp. W swojej pracy zawodowej, udzielam porad prawnych, przygotowuję pisma i opinie prawne oraz reprezentuję w Sądzie...
[Więcej >>>]

O nas

Katarzyna Pluta

Wybrałam zawód adwokata bo chciałam pomagać innym. W ramach praktyki zawodowej zajmuje się prawem rodzinnym, w tym sprawami rozwodowymi. 

Udzielam porad prawnych w czasie których wysłucham i doradzę, najlepsze rozwiązanie, przygotuję wszelkie niezbędne pisma. Reprezentuje również moich klientów w Sądzie.

Zdaję sobie sprawę z tego, że rozwód jest ciężkim przeżyciem dla każdego, dlatego staram się wspierać moich klientów w tych trudnych chwilach i tak poprowadzić ich sprawę aby uzyskać pomyślne zakończenie.

Prywatnie jestem żoną i mamą co pozwala mi wykorzystać bagaż własnej wiedzy i doświadczeń w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej czy alimentów.

Małgorzata Woźniak

Jestem adwokatem, którym marzyłam zostać niemalże od szkoły podstawowej. Marzenia się ziściły. Prowadzę kancelarię adwokacką, w której zajmuję się sprawami rodzinnymi, w tym rozwodowymi. 

Często zastanawiam się dlaczego zajmuję się prawem rodzinnym? Rozwód, często bywa ludzką tragedią, na którą jestem zmuszona patrzeć, z która muszę się zmierzyć. Cieszę się, że Klienci trafiają do mnie ze swoimi sprawami, bowiem, napiszę górnolotnie, nie wiem kto inny niż ja lepiej, przeprowadziłby ich przez trudy np. sprawy rozwodowej. Sprawy rodzinne są ciężkie, ale często powtarzam, nie z uwagi na zawiłości prawne, lecz z uwagi na ładunek emocjonalny który zawierają. W tym wypadku, adwokat, musi być nie tylko prawnikiem, fachowcem, ale po trosze psychologiem, a także przyjacielem. 

W swojej kancelarii spotykam się z Klientami, udzielam porad prawnych, ustalam strategię procesową, sporządzam pisma procesowe i reprezentuję w Sądzie. Wszystko to dzieje się w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta. Przede wszystkim jestem w tym co robię cierpliwa i mam czas, który jest ważny. Trzeba dać sobie czas, bowiem przed założeniem sprawy rodzinnej, trzeba ustalić drogę działania, aby zoptymalizować cele i skutki swoich działań. 

Zapraszam do współpracy!

*****