Katarzyna Pluta

adwokat

Prowadzę Kancelarię Adwokacką w centrum Warszawy. Od wielu lat zajmuje się sprawami rozwodowymi oraz innymi sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Udzielam porad prawnych, przygotowuję pisma oraz reprezentuję w Sądzie...
[Więcej >>>]

Małgorzata Woźniak

adwokat

Prowadzę Kancelarię Adwokacką w Centrum Warszawy. Odkąd pamiętam, bliskie mi były sprawy z zakresu prawa rodzinnego – sprawy rozwodowe, alimentacyjne itp. W swojej pracy zawodowej, udzielam porad prawnych, przygotowuję pisma i opinie prawne oraz reprezentuję w Sądzie...
[Więcej >>>]

O blogu

Witamy Cię na naszym blogu☺

My to Adwokat Katarzyna Pluta i Adwokat Małgorzata Woźniak. Możemy powiedzieć, ze znamy się jak łyse konie, bowiem oprócz tego, że prowadzimy wspólną Kancelarię, prywatnie od lat przyjaźnimy się. 

Co zadziwiające jesteśmy jak ogień  i woda. Adw. Katarzyna Pluta stonowana, spokojna, wyważona, powoli zmierza do celu. Adw. Małgorzata Woźniak działa z przytupem, energią i pazurem, aby osiągnąć to co zaplanuje. Pomimo odmiennych osobowości, dogadujemy się znakomicie, wymieniamy poglądami, wspieramy, współpracujemy dla dobra Klientów.

Zawodowo razem od 15 lat prowadzimy Kancelarię w której zajmujemy się sprawami rozwodowymi oraz innymi sprawami z obszaru prawa rodzinnego. 

Mamy na koncie setki zakończonych postępowań rozwodowych, spraw dotyczących władzy rodzicielskiej, kontaktów oraz alimentów. 

Postanowiłyśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą na tym blogu. Blog ten będzie kopalnią fachowych porad, ale także wolnych myśli o rozwodach i nie tylko.

Jeśli jednak same informacje, z którymi tu się zapoznasz nie będą wystarczające zapraszamy do kontaktu i umówienie się na wizytę w naszej Kancelarii.

*****